Zespół

Zespół kancelarii stanowią doświadczeni radcowie prawni, którzy swoją praktykę zdobywali w renomowanych kancelariach prawnych, zajmując się najbardziej skomplikowanymi i wymagającymi sprawami prawnymi. Przez kilkanaście lat zdobywali doświadczenie na salach sądowych sądów wszystkich rodzajów i instancji oraz prowadząc obsługę prawną klientów indywidualnych i biznesowych. Ich doświadczenie pomoże Państwu zrealizować wybrane cele oraz zapewni ochronę prawną wszelkich wykonywanych działań.
Zespół radców prawnych działa pod kierunkiem radcy prawnego Tomasza Czerwca urodzonego w 1978 roku, absolwenta Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W latach 2003-2006 odbył on aplikację sądową przy Sądzie Apelacyjnym w Łodzi, zakończoną zdaniem egzaminu sędziowskiego. Od 2006 roku jest wpisany na listę radców prawnych i wykonuje zawód radcy prawnego. Specjalizuje się w prawie gospodarczym i administracyjnym. Posiada szerokie doświadczenie w dziedzinie prawa podatkowego zdobyte podczas wieloletniej pracy w organach administracji publicznej.

Do zespołu kancelarii należą również aplikanci radcowscy i pracownicy, których pomoc i praca gwarantują sprawną obsługę administracyjną przyjmowanych spraw.

Kancelaria stale współpracuje z wykwalifikowanymi specjalistami takimi jak: doradcy podatkowi, notariusze, komornicy, księgowi, biegli rewidenci, tłumacze przysięgli i rzecznicy patentowi.

W zakresie obsługi spraw karnych kancelaria współpracuje z doświadczonymi i skutecznymi adwokatami, którzy zapewniają pełną ochronę naszych Klientów w aspektach prawa karnego.