O nas

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Czerwca działa na rynku usług prawniczych od 2007 r. Pomagamy klientom indywidualnym, przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą oraz firmom działającym w ramach spółek w rozwiązywaniu problemów i sporów prawnych a także w bieżących sprawach, zarówno osobistych jak i gospodarczych. Troszczymy się o Państwa sprawy prawne aby przeciwdziałać negatywnym skutkom prawnym podejmowanych decyzji.
Oferujemy usługi stałej i kompleksowej obsługi prawnej – profesjonalnie i sumiennie doradzamy zapewniając ochronę prawną we wszystkich aspektach działania firm. Zajmujemy się zagadnieniami korporacyjnymi, kontraktowymi, jak i pracowniczymi. Pomagamy również w dochodzeniu należności.
Nasza główna siedziba kancelarii znajduje się w Łodzi, zaś oddział kancelarii znajduje się w Warszawie, co pozwala nam świadczyć usługi na terenie całej centralnej Polski.

Zapewniamy reprezentację przed organami administracji publicznej, sądami, a także zajmujemy się tworzeniem pełnej dokumentacji niezbędnej do podejmowania działań oraz spraw prawnych. Przygotowujemy pisma i dokumenty niezbędne w obrocie gospodarczym, jak i procedurach sądowych – pozwy, pisma procesowe, umowy, ugody, wnioski i tym podobne.

Nasz zespół radców prawnych, prawników i aplikantów pod kierunkiem radcy prawnego Tomasza Czerwca zapewnia rzetelną i pewną obsługę prawną.

Podchodzimy indywidualnie do każdej sprawy, żadnej sprawy nie traktujemy w oczywisty sposób. Pod względem finansowym jesteśmy elastyczni. Nasze merytoryczne przygotowanie sprawia, że nasi Klienci czują się z nami bezpiecznie i pewnie. Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy zaoferować takie rozwiązania prawne, które będą nie tylko skuteczne, ale i odpowiadające potrzebom Klienta.